Reklama

Konkurs plastyczny "Czym się Lublin chwali?"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Konkurs plastyczny "Czym się Lublin chwali?" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym ?Czym się Lublin chwali??. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wyróżnione dzieła będą prezentowane podczas wystawy w Galerii Ratusz. Prace można składać do 6 maja 2016 r.

Jego celem jest rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży oraz przybliżanie walorów miasta, przypomnienie historii miasta oraz znanych postaci związanych z Lublinem. Tematyka - „Czym się Lublin chwali?” ma zachęcić uczniów do odkrycia walorów Lublina, pogłębienia wiedzy o mieście, pogłębienia wiedzy, talentów, zainteresowań i pasji.

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe: dzieci uczęszczające do przedszkoli i zerówek przedszkolnych, uczniów klas I-III zerówek szkolnych, uczniów klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna.

Prace można składać od 1 kwietnia do 6 maja 2016 r. w Ratuszu przy pl. Łokietka 1 - Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 lub przesłać pocztą.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się pod koniec maja 2016 r. w lubelskim Ratuszu. Organizatorem projektu jest Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin.

Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE