Reklama

Reklama

Konkurs "Link do kultury" w Lublinie. Można otrzymać do 3 tys. zł na realizację działań

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Konkurs "Link do kultury" w Lublinie. Można otrzymać do 3 tys. zł na realizację działań - Zdjęcie główne

- #Link do kultury kierujemy do twórców, którzy wykorzystując Internet chcą przedstawić swoje działania mieszkańcom naszego miasta - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 3 tys. zł można otrzymać na realizację działań kulturalnych w trakcie epidemii, które mogą odbywać się w internecie. Jest to możliwe dzięki konkursowi "Link do kultury". Zgłoszenia przyjmowane są od dziś (23 listopada).

Reklama

- Ograniczenia spowodowane epidemią Covid-19 uniemożliwiają twórcom kultury i sztuki swobodną działalność, a mieszkańcom Lublina odbierają możliwość uczestniczenia i korzystania z dóbr kultury. Stąd idea uruchomienia programu pomocowego dla osób związanych z kulturą realizowanego w formie konkursu. #Link do kultury kierujemy do twórców, którzy wykorzystując Internet chcą przedstawić swoje działania mieszkańcom naszego miasta - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.
 
Dzięki konkursowi mieszkańcy Lublina mają mieć dostęp do oferty kulturalnej w trakcie epidemii. W akcji mogą wziąć w nim udział artyści, twórcy i animatorzy kultury, którzy przedstawią propozycję działań z zakresu kultury i sztuki, realizowanych za pośrednictwem i przy pomocy narzędzi internetowych. Działania mogą obejmować m.in. organizację warsztatów, wykładów, spotkań autorskich, webinariów, audycji, prezentację koncertów, spektakli, wystaw, autorskich filmów, publikację tekstów literackich przez transmisję na żywo i prezentację zarejestrowanego materiału. 
 
Takie inicjatywy mają być zrealizowane od 7 do 21 grudnia. Łączna wysokość środków finansowych przeznaczonych na wynagrodzenia z tytułu realizowanych działań w konkursie wynosi 50 tys. zł, a maksymalna wysokość wynagrodzenia za realizację zgłoszonego pomysłu to 3 tys. zł.
 
Zgłoszenia do udziału w konkursie należy wysyłać do 30 listopada przez formularz zgłoszeniowy na adres mailowy wydarzenia.kultura@lublin.eu. Formularz jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin w zakładce "kultura". 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE