Reklama

Reklama

Kilka lubelskich klubów seniora dostanie nowy sprzęt multimedialny

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Kilka lubelskich klubów seniora dostanie nowy sprzęt multimedialny - Zdjęcie główne

W ramach projektu realizowane są działania profilaktyczne i usamodzielniające w środowisku lokalnym i tworzone są nowe miejsca usług społecznych | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do kilku klubów seniora trafi nowy sprzęt multimedialny. To jeden z efektów projektu LUBInclusiON, dzięki któremu są m.in. tworzone nowe miejsca usług społęcznych mające aktywizować mieszkańców.

Reklama

Trwa postępowanie przetargowe na dostawę sprzętu multimedialnego do klubów seniora w ramach realizacji projektu LUBInclusiON. W ramach projektu realizowane są działania profilaktyczne i usamodzielniające w środowisku lokalnym i tworzone są nowe miejsca usług społecznych. Przykładowo: w 2019 roku przy Zespole Ośrodków Wsparcia powstały dwa Kluby. Jeden z nich to Klub „Senior Montessori” na ul. Lwowskiej. Celem spotkań w Klubie jest wzbudzenie u uczestników potencjału we wszystkich sferach życia, rozwijaniu zdolności społecznych i podnoszeniu koordynacji fizycznej. Z kolei drugi Klub - „Aktywnych kobiet” jest na ul. Gospodarczej, gdzie w ramach spotkań organizowany są zajęcia kulturalno-oświatowe, aktywizujące, terapie zajęciowe zarówno grupowe jak i indywidualne.

Teraz sprzęt trafi do: Domy Pomocy Społecznej Betania przy Al. Kraśnickiej, Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie przy ul. Lwowskiej, Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II przy ul. Ametystowej. W ramach dostawy ośrodki dostaną: rzutniki i stoli do nich, ekrany elektryczne i ekrany projekcyjne do rzutnika. Dostawa ma być zrealizowana najpóźniej do 21 grudnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy