Reklama

Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go policjanci po służbie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu — zatrzymali go policjanci po służbie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niebezpieczną jazdę 46-letniego mieszkańca gminy Niemce zauważyli funkcjonariusze wydziałów kryminalnych komisariatu IV oraz KWP w Lublinie, wracając do domu po służbie. Zatrzymali samochód, którym jechał. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila. Nierozważnemu kierowcy oprócz utraty prawa jazdy, grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj uwagę policjantów z wydziałów kryminalnych komisariatu IV i KWP w Lublinie, którzy wracali po służbie, zwrócił jadący przed nimi opel. Z relacji policjantów wynika, że kierowca zachowywał się nietypowo na drodze – jechał całą szerokością jezdni, stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. Niewiele brakowało, by w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w drzewo.


W miejscowości Niemce funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna zamierza zatrzymać się przy jednym ze sklepów. Pojechali za nim i po wyjściu mężczyzny z pojazdu, poczuli od niego woń alkoholu. Wezwali na miejsce umundurowany patrol, który potwierdził ich podejrzenia. 46-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu.


Teraz mieszkańcowi gm. Niemce oprócz utraty prawa jazdy grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE