Kierowca Fiata Ducato wjechał w samochód osobowy

Bok radiowozu policyjnego. | foto lubelska.policja.gov.pl

wiadomosci Dzisiaj w godzinach porannych kierujący samochodem dostawczym, nie zachował odpowiedniej odległości, jadąc za osobówką, doprowadzając finalnie do zderzenia.

RW

Opublikowano: 30 lipca 2020 13:38 | Aktualizacja: 30 lipca 2020 13:38

Incydent miał miejsce na ul. Krężnickiej o godzinie 7:35. Kierujący samochodem dostawczym marki Fiat poruszał się od ul. Janowskiej w kierunku Krężnicy Jarej. Nie zachował on jednak odpowiedniej odległości od jadącego przed nim samochodu osobowego marki Hyundai. Finalnie uderzył w tył osobówki, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

 

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna kierujący samochodem dostawczym był trzeźwy. Poszkodowana w zdarzeniu została kobieta, którą przetransportowano do szpitala.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.