Reklama

Innowacyjne rozwiązania dla Lublina [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Leśkiewicz

Innowacyjne rozwiązania dla Lublina [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Onwelo dostarcza nowoczesne rozwiązania IT, wpływając na cyfrowy rozwój organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Wczoraj firma otworzyła swoje biuro w Lublinie.9

Onwelo dostarcza nowoczesne rozwiązania IT, wpływając na cyfrowy rozwój organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności firmy skupiają się wokół tworzenia oprogramowania, jego rozwoju oraz utrzymania. Od lipca 2015 roku firma wdrożyła ponad 200 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do 400 osób, a także otworzyła biura w ośmiu miastach Polski oraz oddział w USA. Wczoraj firma otworzyła swoje biuro w Lublinie.

-W ciągu kilku najbliższych miesięcy zostanie zatrudnionych ok. 30-40 pracowników. Ja pochodzę z Lublina, znam potencjał tego miasta i zakres technologii. Wiem, że można rozwijać się w tym mieście – mówi Dariusz Ossowski, prezes firmy Onwelo.

-Lublin został odkryty przez wielu inwestorów i partnerów biznesowych. Wszystko to wpływa na rozwój miasta – zaznaczył Prezydent. Wraz z Mariuszem Saganem, dyrektorem Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów UM oraz Dariuszem Ossowskim, współzałożycielem Onwelo – rozmawiali o planach rozwoju regionu i firmy.

-W 4 lata chcemy zatrudnić nawet 200 osób” – mówił prezes spółki.

Nowo otwarte biuro w Lublinie mieści się przy ulicy Nałęczowskiej 14. Aranżacja wnętrza jest tożsama z wystrojem biura w siedzibie spółki w Warszawie i sprzyja kreatywnej atmosferze.


foto. Bartosz Leśkiewicz
Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć redakcji. Więcej w wideo:Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE