Reklama

Inkubatory Przedsiębiorczości otwarte

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Inkubatory Przedsiębiorczości otwarte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 16 października zostały oficjalnie otwarte Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości. Ci, którzy mają plan na otwarcie swojego biznesu, mogą skorzystać z oferty tego miejsca.

Inkubatory Przedsiębiorczości powstały, by ułatwić start młodym ludziom z pomysłem. Młodzi przedsiębiorcy, którzy chcą zaistnieć na rynku, mogą liczyć na dogodne warunki do prowadzenia swojej działalności. Jak powiedziała nam Urszula Bancerz - fundator otwartego Inkubatora

Cel powstania inkubatorów był taki, by młodzi ludzie, którzy wchodzą na rynek pracy tutaj zostawali i otwierali swoje działalności gospodarcze. Inkubator to możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych, ale także inne wsparcie, które oferujemy. To, co ważne dla ludzi, którzy zaczynają swój biznes - od początku znane są pełne koszty. Młodzi ludzie często wynajmując lokal muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami, jak chociażby zakupu biurka, instalacji internetu. Tu mają wszystko w jednej cenie.

W otwartym 16 października budynku już zaczynają swoją pracę trzy przedsiębiorstwa. Dwa z nich prowadzone są przez bardzo młodych ludzi.

Podczas uroczystości otwarcia Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości obecni byli liczni goście, a wśród nich poseł Cezary Kucharski.

Łuków to miasto, w którym mieszkają przedsiębiorczy ludzie. I to dzięki takim osobom Polska nie jest w ruinie - powiedział.

Słowa gratulacji w swoim liście skierował także marszałek Sławomir Sosnowski, wyrażając nadzieję, że właśnie takie inkubatory jak ten pomogą młodym ludziom na początku ich drogi biznesowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE