Reklama

Reklama

Indywidualny rozkład czasu pracy w lubelskim Urzędzie Marszałkowskim

Opublikowano: 29 października 2020 12:03
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W Urzędzie Marszałkowskim wprowadzono indywidualny rozkład czasu pracy na czas trwania pandemii. Ma to zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i sprawną orgaaniację pracy urzędu.

Reklama

Wprowadzając zmiany, Urząd Marszałkowski chce zapewnić sprawną organizację pracy i zapewnić bezpieczeństwo pracownikom w związku z trwającą pandemią. 

 

- Decyzja o indywidualnym czasie pracy podyktowana jest bezpieczeństwem pracowników. Zależy nam także na tym, aby zapewnić ciągłość funkcjonowania urzędu przy jednoczesnym zachowaniu rygoru sanitarnego - tłumaczy Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego. 

 

Indywidualny rozkład czasu pracy oznacza, że pracownik może wnioskować o wykonywanie swoich obowiązków w urzędzie w przedziale czasowym 7.00-13.00 albo 14.00-20.00, a pozostałe 2 godziny etatu zrealizować w systemie pracy zdalnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.