Reklama

IKEA w Lublinie dołączyła do wyzwania #Hot16challenge

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

IKEA w Lublinie dołączyła do wyzwania #Hot16challenge - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W odpowiedzi na nominację od sklepu IKEA w Szczecinie, pracownicy IKEA Lublin mieli 72 godziny na nagranie swojej 16-wersowej zwrotki hip - hopowego utworu.

Sklep IKEA w Lublinie dołączył do wyzwania #Hot16challenge. W odpowiedzi na nominację od sklepu IKEA w Szczecinie, pracownicy IKEA Lublin mieli 72 godziny na nagranie swojej 16-wersowej zwrotki hip - hopowego utworu, w którym rapują o aktualnej sytuacji i zaleceniach dotyczących bezpieczeństwa. W teledysku nie brakuje także lubelskich akcentów – mowa o „brejdakach”, cebularzu i koziołku.

Utwór dostępny jest w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=irgmzODYRds. Celem akcji #Hot16challenge jest promocja zbiórki pieniędzy prowadzonej na portalu siepomaga.pl. Dochód zostanie przekazany na walkę wsparcie lekarzy i szpitali. Link do zbiórki: http://siepomaga.pl/hot16challenge

Sklep IKEA Lublin od początku trwania epidemii zaangażował się w pomoc dla lokalnej służby zdrowia w czasach walki z koronawirusem. W ramach ogólnopolskiej obywatelskiej inicjatywy @Wzywamyposilki, pracownicy IKEA Food, przygotowywali obiady dla personelu medycznego. Przekazano także pomoc rzeczową. Dzięki temu do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie, Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie oraz 4 stacji pogotowia ratunkowego w Lublinie i regionie trafiły elementy wyposażenia od IKEA, które ułatwią medykom odpoczynek i regenerację w czasie pracy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE