Reklama

EKO świerk za makulaturę...na Święta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum (Łukasz Kurowski)

EKO świerk za makulaturę...na Święta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Radzyń Podlaski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego i Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej organizuje kolejną akcję w ramach prowadzonej edukacji ekologicznej. Tym razem akcja pt.: ?EKO świerk za makulaturę...na Święta? ma celu zbiórkę jak największej ilości makulatury w szkołach.

Uczniowie przy tej okazji dowiedzą się jak ważna jest zbiórka tego surowca, jakie korzyści przynosi recykling i ochrona środowiska. Za zbiórkę min. 5kg makulatury (w przypadku SOSW) i min. 20kg w przypadku SP nr 1) uczeń otrzyma jedno drzewko gatunku świerk. Świerki pochodzą ze szkółki drzewek Nadleśnictwa Radzyń Podlaski. Zbiórka prowadzona jest w okresie od 1 do 22 grudnia 2015 r. W przypadku dużego zainteresowania i wyczerpania się zapasu drzewek, uczniowie otrzymają od Miasta gadżety z logo „Radzyń segreguje!”.

Akcja przeznaczona wyłącznie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego i Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE