Reklama

Dzień Otwarty UMCS

Opublikowano:
Autor:

Dzień Otwarty UMCS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliżają się Drzwi Otwarte UMCS, czyli jedno z największych uczelnianych wydarzeń, adresowanych do kandydatów na studia. Drzwi Otwarte odbędą się 11 marca pod hasłem \"Przyjdź. Zobacz. Zostań\" w ACK UMCS \"Chatka Żaka\" (Lublin, ul. Radziszewskiego 16) oraz na wszystkich wydziałach i we wszystkich jednostkach Uczelni.

Podczas tegorocznych Drzwi Otwartych władze, wykładowcy i studenci uczelni pragną nawiązać aktywny kontakt z użytkownikami mediów społecznościowych, z myślą o których będzie organizowanych wiele konkursów, m.in. fotograficznych. Obecnie uczelnia ma już kanały na Facebooku, YouTubie, Twitterze, Instagramie, a 11 marca br. planuje uruchomić konto na Snapchacie.

\"Chatka Żaka\" zostanie podzielona na specjalne strefy tematyczne:

  • edukacji, gdzie można będzie poznać ofertę naszych studiów i gdzie odbędą się m.in. spotkania z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej,
  • aktywności, w której pokażemy jak wygląda życie studenckie,
  • relaksu, gdzie można będzie wypocząć po emocjonującym zwiedzaniu Uczelni.

UMCS chce pokazać, że studiowanie, to nie tylko egzaminy, kolokwia czy nieprzespane noce, ale również zabawa, połączona z twórczym rozwijaniem swoich pasji i zainteresowań. Dlatego zachęca kandydatów do odwiedzenia podczas Drzwi Otwartych prężnie działających w \"Chatce Żaka\" - Radia Centrum i niedawno powołanej Telewizji Akademickiej TV UMCS.

Brać studencka zaprezentuje również bogatą ofertę artystyczną i sportową. Otworem czeka Centrum Kultury Fizycznej - tam rozgrywać się będzie turniej o Puchar Rektora UMCS. Z kolei w części artystycznej przygotowano sporą dawkę dobrej muzyki.

Od godz.15.30 do 18.00 w \"Chatce Żaka\" zagrają zespoły UMCS, gwiazdą wieczoru będzie zaś znany zespół FISZ EMADE TWORZYWO.

Wśród wielu atrakcji wspomnieć też należy o licznych konkursach z nagrodami, takimi jak np. Gra Miejska, czy też konkursy fotograficzne. O godz.10.00 w Centrum Chińskim He Shuifa UMCS (budynek Biblioteki Głównej, III piętro) odbędzie się finał popularnego wśród uczniów konkursu językowego \"The Faces of America\".

Inauguracja Drzwi Otwartych UMCS, 11 marca 2016 r. godz. 9.00. Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UMCS \"Chatka Żaka\" (ul. Radziszewskiego 16, Lublin). Wstęp wolny!

Równolegle od godz. 9.00 trwać będzie transmisja internetowa Drzwi Otwartych UMCS na stronie: www.umcs.pl/pl/do2016­live.htm. Program zostanie zrealizowany przez TV UMCS i zespół Inkubatora Medialno - ­Artystycznego UMCS przy współpracy z PlatonTV. Transmisja będzie dostępna w przeglądarkach Internet Explorer i Mozilla Firefox. Zapraszamy do oglądania!

Dodatkowe informacje i szczegółowy program dostępne są na stronie: www.drzwiotwarte.umcs.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE