Reklama

Dokąd przeprowadzi się IKEA Po Sąsiedzku?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zbiory IKEA Po Sąsiedzku

Dokąd przeprowadzi się IKEA Po Sąsiedzku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości IKEA Po Sąsiedzku już w lipcu zaprezentuje się w nowej, odmienionej formie. Na odwiedzających będzie czekać już nie jedna, a kilka unikalnych przestrzeni.

Jedyna tego rodzaju inicjatywa w Polsce zagościła w naszym mieście przeszło rok temu. Od tamtej pory zdążyła na stałe wpisać się w świadomość lublinian i zjednać sobie rzeszę wiernych klientów. Jak mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie, zainteresowanie tym miejscem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów przedsięwzięcia. 

Rosnąca liczba osób, codziennie odwiedzających inicjatywę IKEA Po Sąsiedzku, stawia coraz to nowe wymagania. Aby im sprostać, konieczna okazała się przeprowadzka do większego lokum.

- Przestrzeń, którą dysponujemy, jest obecnie po prostu za mała. Poza tym zyskamy nowego sąsiada, centrum handlowe SKENDE Shopping, z którym razem będziemy rozwijać nasze szwedzko-lubelskie zwyczaje. Zależy nam na tym, aby w nowych przestrzeniach towarzyszyły nam te same wartości, styl życia i otwartość na innych, które znamy z IKEA Po Sąsiedzku - tłumaczy Monika Kosińska. - Dzięki przeprowadzce będziemy mogli zaoferować jeszcze więcej ciekawych i różnorodnych aktywności. Jestem przekonana, że nowe przestrzenie zyskają sympatię mieszkańców Lublina - podobnie, jak dotychczasowe miejsce spotkań przy Krakowskim Przedmieściu.

Dyrekcja pragnie zachować element niespodzianki, dlatego nie ujawnia jeszcze szczegółów co do nowej odsłony inicjatywy. Wiadomo jednak, że w obecnej formie IKEA Po Sąsiedzku będzie funkcjonowała jeszcze tylko do końca czerwca bieżącego roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE