Reklama

Dariusz Stefaniuk odpowiada: Nie wysuwałem indywidualnie żadnej kandydatury

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Dariusz Stefaniuk odpowiada: Nie wysuwałem indywidualnie żadnej kandydatury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Białej Podlaskiej, jednocześnie pełnomocnik PiS na naszym terenie zabrał głos w sprawie informacji jaką podaliśmy wczoraj, odnośnie rekomendowania Janusza Szewczaka, głównego ekonomisty SKOK, do startu w wyborach samorządowych z list PiS.

W komentarzu nie odniósł się bezpośrednio do personaliów, poruszonych w naszej informacji. Zaakcentował natomiast, że żaden parlamentarzysta nie zgłasza oddzielnej listy kandydatów.

Oto co przesłał nam Dariusz Stefaniuk, jako swój komentarz do sprawy: „Jako pełnomocnik okręgowy PiS na powiaty: bialski, radzyński i parczewski byłem zobligowany przedstawić propozycje kandydatów władzom partii. W tym celu odbyłem konsultacje z pełnomocnikami powiatowymi oraz parlamentarzystami. Nie wysuwałem indywidualnie żadnej kandydatury, tylko wszystkie które zostały zgłoszone. W związku z tym, że w okręg sejmowy wchodzą powiaty, za które odpowiada pan poseł Sławomir Zawiślak, to jemu przekazałem listę alfabetycznie i to on ją zgłosił władzom partii. Żaden parlamentarzysta nie zgłasza swojej oddzielnej listy i prosimy nie wprowadzać w błąd czytelników. Ostatecznie to władze partii zdecydują o nazwiskach i kolejności na listach do parlamentu.”

Wypada nam tylko nadmienić, że nie wprowadziliśmy czytelników w błąd. W tekście była informacja że: „…swoich kandydatów na listy przedstawia też szefostwu PiS poseł Adam Abramowicz.” To za czyim pośrednictwem to robi i w jakiej formie, w swoim komentarzu uściślił Dariusz Stefaniuk.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE