Reklama

Czym jest lęk?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: materiały organizatora

Czym jest lęk? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie autorskie z ks. Arkadiuszem Paśnikiem w amfiteatrze na Poczekajce.


Pod koniec ubiegłego roku ukazał się „Lęk” autorstwa ks. Arkadiusza Paśnika. Książka jest z jednej strony mikro dziennikiem pisanym podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej, z drugiej natomiast jej autor pokazuje czytelnikowi bardziej intymne doświadczenie, jakim jest pielgrzymka wewnątrz siebie. W książce znajdziemy próbę odpowiedzi na pytania: Czym jest lęk i dlaczego Bóg dopuszcza do cierpienia ludzi? Jaka jest relacja między lękiem, cierpieniem i miłością?

Okazało się, że w moim życiu uzdrowienie nie jest najważniejsze. Najważniejszy jest dar, który wszystko zmienia. Miłość. Ona dodała mi sił, by dźwigać siebie i innych. By w ogóle żyć. Miłość nie usunęła moich ran, ale przyniosła odwagę. Siłę do codziennego pokonywania siebie – mówi autor.

Ks. Arkadiusz Paśnik jest także autorem bestseleru „Obietnica”, który porusza tematykę zsyłek Polaków na Sybir. Książka została wydana pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w 2014 roku. „Znamię” i „Dar” to z kolei pozycje, które pozwoliły czytelnikom lepiej poznać samego autora. Wyłania się z nich obraz zranionego dziecka, które w życiu dorosłym stało się niesamowitym człowiekiem, w pełni oddanym ludziom i Bogu.

Spotkanie autorskie z ks. Paśnikiem odbędzie się 18 lutego o godzinie 19:15 w amfiteatrze na Poczekajce (al. Kraśnickie 73).

Organizatorem wydarzenia jest Duszpasterstwo Młodzieży na Poczekajce oraz Księgarnia Świętego Pawła w Lublinie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE