Reklama

Czy osoba spoza polityki ma szanse na stanowisko dyrektora?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Sebastian Ignaciuk

Czy osoba spoza polityki ma szanse na stanowisko dyrektora? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To pytanie stawia Sebastian Ignaciuk, dyrektor programowy TV Magnes i składa dokumenty do konkursu na dyrektora łukowskiego szpitala.

Od wielu tygodni krążą spekulacje dotyczące obsadzenia tego stanowiska po zwolnionym po "aferze Zosi" Grzegorzu Gomole. Karuzela spekulacji rozkręciła się niesłychanie. Od samego początku pojawiło się jednak nazwisko tylko jednego pewniaka. W trakcie przedłużającego się wakatu nazwisko nowego szefa łukowskiej medycyny... uległo zmianie.

Według naszych informacji nowym dyrektorem ma zostać osoba, która nigdy nie miała związków zawodowych z medycyną. Znana jest jednak w Łukowie z piastowania różnych stanowisk politycznych. Czy nasze informacje okażą się prawdą? Zobaczymy.

Dziś jednak pojawił się na horyzoncie kandydat na to stanowisko, którego nikt chyba się nie spodziewał - Sebastian Ignaciuk, dyrektor programowy TV Magnes.

Szpital potrzebuje człowieka myślącego a nie urzędnika z nadania politycznego - mówi nam Ignaciuk pytany skąd pomysł na ubieganie się o to stanowisko.

 Czy zatem jest miejsce dla ludzi spoza polityki, układów?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE