Reklama

Budowa nowego obiektu w ciągu ul. Głównej - zmiana terminu rozpoczęcia robót

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Budowa nowego obiektu w ciągu ul. Głównej - zmiana terminu rozpoczęcia robót - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin informuje, że nastąpiła zmiana w terminie rozpoczęcia prac na ul. Głównej. Rozbiórka uszkodzonego obiektu rozpocznie się nie wcześniej niż 25 czerwca. Urzędnicy chcą tym samym zachować bez utrudnień drogę do szkoły przy ul. Jana Lisa dzieciom z dzielnicy Szerokie i Sławinek.

Tym samym dopiero po zakończeniu roku szkolnego niemożliwy stanie się przejazd pomiędzy ul. Nałęczowską i al. Warszawską w ciągu ul. Główniej. Tymczasowa organizacja ruchu związana jest z rozbiórką istniejącego i budową nowego obiektu nad rzeką Czechówką w rejonie stawu.

Wjeżdżając w ul. Główną od strony ul. Nałęczowskiej dojedziemy do skrzyżowania z ul. Wądolną, gdzie będzie obowiązywał nakaz skrętu w lewo w kierunku ul. Zakątek lub w prawo w kierunku ul. Szerokie. Z ul. Wądolnej, w rejonie stawu, wyjedziemy tylko w kierunku ul. Nałęczowskiej. Od strony al. Warszawskiej ul. Główna stanie się ulicą bez przejazdu (ślepą). Nie przejedziemy nią dalej niż na odległość około 900m od al. Warszawskiej.

Dla pieszych na czas robót przygotowana zostanie tymczasowa przeprawa przez rzekę. 

Nowy obiekt zbudowany zostanie w formie przepustu. Wraz z najazdami będzie miał 80m długości. Konstrukcja przewiduje jedną jezdnię z dwoma pasami ruchu oraz obustronne chodniki. Koszt robót (wraz z projektem) to 1,7 mln zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE