Reklama

Beata Szydło w Lubartowie... na banerze

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Radosław Czarnecki

Beata Szydło w Lubartowie... na banerze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nietypowe zaproszenie dostaliśmy na naszą skrzynkę e-mail redakcji w Lubartowie. Wczoraj w południe w odbyło się "Uroczyste zawieszenie baneru Pani Beaty Szydło".

Uśmiech, zdziwienie... choć przez lata funkcjonowania serwisu Lubartów24.pl zaproszeń dostaliśmy setki to wczorajszy e-mail od lubartowskiego Prawa i Sprawiedliwości był wyjątkowy. Pierwszy raz zdarzyło się by dziennikarze (ta sama wiadomość trafiła również do innych redakcji) dostali zaproszenie na powieszenie reklamy.

Wczoraj tym nietypowym zaproszeniem podzieliliśmy się z Wami na naszym Facebooku ( https://www.facebook.com/lubartow24 - polub nas jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś ). Podgląd e-maila wzbogaciliśmy o zdjęcie śmiesznego kotka, wszak to właśnie koty rządzą Internetem ;)Nie wszyscy wierzyli, że e-mail i zaproszenie jest prawdziwe, nas również te wątpliwości nie ominęły. Ponieważ "uroczyste zawieszenie baneru" planowane było na chwilę po zakończeniu inauguracji roku szkolnego w Gimnazjum nr 1, a samo biuro poselskie znajduje się nieopodal trudno było odmówić sobie sprawdzenia, czy zapowiadane wydarzenie faktycznie będzie miało miejsce.

Niestety, samo wydarzenie trochę rozczarowało, brakowało "pompy", której można się było spodziewać czytając zaproszenie. Sytuację na poniższym nagraniu ratuje nieco podłożona przez nas muzyka, która przy okazji zagłuszyła nieprzyjemny hałas.

Pisząc już na poważnie, akcja miała na celu inaugurację kampanii Prawa i Sprawiedliwości na naszym terenie.

Byli Państwo świadkami akcji kampanijnej Prawa i Sprawiedliwości. Chcemy z naszym programem, z naszym przekazem dotrzeć wszędzie, ale szczególnie jesteśmy zainteresowani małymi miastami i terenami wiejskimi - mówił podczas późniejszej konferencjiKrzysztof Michałkiewicz, jedyny z parlamentarzystów obecnych podczas dzisiejszego spotkania.

Jak mówił Michałkiewicz, Prawu i Sprawiedliwości zależy na zrównoważonym rozwoju, wspominał przy tym o specjalnie przygotowanym programie dla województw wschodniej Polski, który miał służyć zniwelowaniu różnic w rozwoju regionów.

Jak twierdził, naszemu regionowi potrzeba dodatkowych środków by skłonić ludzi do pozostaniu w kraju. Przypomniał też o konieczności wpierania osób starszych. Pytany o to, czy do naszego miasta zawita Pani Beata Szydło liczył, że tak będzie, że liderzy partii przyjmą zaproszenie i w ramach kampanii pojawi się u nas zarówno Pani Szydło jak i Prezes Jarosław Kaczyński.

Krzysztof Michałkiewicz wspomniał również o kandydatach w nadchodzących wyborach. W okręgu lubelskim na listach PiS znajdziemy reprezentantów naszego powiatu, kandydować będą Ewa Zybała i Jarema Paprocki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE