Reklama

Reklama

Andrzej Łopacki nowym prezesem lubelskiej Fabryki Cukierków "Pszczółka"

Opublikowano: 2 grudnia 2020 12:10
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. z o.o.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Andrzej Łopacki został nowym Prezesem Fabryki Cukierków Pszczółka Sp. z o.o. Z firmą związany jest od 2015 roku. Zastąpił zmarłego w tym roku Leszka Wertejuka.

Reklama

Andrzej Łopacki jest absolwentem Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Ukończył też studia podyplomowe w zakresie zarządzania firmą w Wyżej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. W latach 1983-2013 pracował w Firmie Cukierniczej "Solidarność", w której był dyrektorem zakładów produkcyjnych w Lublinie i Kraśniku. Poza tym, był Przewodniczącym Rady Nadzorczej tej samej firmy.

 

Od 2015 do 2018 roku był kierownikiem produkcji w Fabryce Cukierków „Pszczółka”. Prowadził uruchamianie nowatorskich linii technologicznych, często unikatowych w branży cukierniczej. Z kolei od czerwca tego roku pełnił funkcję Członka Zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka Sp. z o.o.

 

Łopacki zastąpił Leszka Wertejuka, który zmarł w październiku, który z firmą związany był od 2013 roku. Na stanowisko prezesa był powoływany dwa razy - w 2015 i 2020 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.