Reklama

Reklama

Andrzej Łopacki nowym prezesem lubelskiej Fabryki Cukierków "Pszczółka"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. z o.o.

Andrzej Łopacki nowym prezesem lubelskiej Fabryki Cukierków "Pszczółka" - Zdjęcie główne

Andrzej Łopacki | foto Fabryka Cukierków Pszczółka Sp. z o.o.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Andrzej Łopacki został nowym Prezesem Fabryki Cukierków Pszczółka Sp. z o.o. Z firmą związany jest od 2015 roku. Zastąpił zmarłego w tym roku Leszka Wertejuka.

Reklama

Andrzej Łopacki jest absolwentem Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Ukończył też studia podyplomowe w zakresie zarządzania firmą w Wyżej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu. W latach 1983-2013 pracował w Firmie Cukierniczej "Solidarność", w której był dyrektorem zakładów produkcyjnych w Lublinie i Kraśniku. Poza tym, był Przewodniczącym Rady Nadzorczej tej samej firmy.

 

Od 2015 do 2018 roku był kierownikiem produkcji w Fabryce Cukierków „Pszczółka”. Prowadził uruchamianie nowatorskich linii technologicznych, często unikatowych w branży cukierniczej. Z kolei od czerwca tego roku pełnił funkcję Członka Zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka Sp. z o.o.

 

Łopacki zastąpił Leszka Wertejuka, który zmarł w październiku, który z firmą związany był od 2013 roku. Na stanowisko prezesa był powoływany dwa razy - w 2015 i 2020 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE