Reklama

Reklama

Akcja "Tost" 2.0. Lubelscy studenci zbierają pieniądze na świąteczne prezenty dla dzieci

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Akcja "Tost" 2.0. Lubelscy studenci zbierają pieniądze na świąteczne prezenty dla dzieci - Zdjęcie główne

W ramach akcji "Tost" 2.0 studenci zbierają pieniądze za które chcą kupić świąteczne prezenty dla dzieci z parafii na Felinie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL zaczęło wirtualną zbiórkę na rzecz potrzebujących dzieci z terenu Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej na Felinie. W ramach akcji mają być kupione prezenty na Boże Narodzenie.

Reklama

Od kilku lat studenci prowadza akcję dobroczynną “Tost”, podczas której zbierają datki na rzecz potrzebujących. Nazwa wzięła się od sprzedawanych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w okresie przedświątecznym wypieków, robionych przez studentów Dziennikarstwa. Były to m.in. ciasta, babeczki, ciastka i tosty.

 

W tym roku z powodu stanu epidemicznego, studenci przenieśli wydarzenie do internetu. Tradycyjny tost będzie wirtualny, stąd nazwa akcji - "Tost" 2.0.

 

- Cieszę się, że studenci pierwszego roku dołączyli do koła naukowego, są pełni zaangażowania i chętni do działania również w tej akcji charytatywnej. Wiem, że wyjdzie z tej współpracy wiele dobrego - mówi Julia Dudzińska, prezes Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa KUL, podkreślając, że chcą, aby dzięki akcji uśmiech chociaż na chwilę zagościł na twarzach najmłodszych. 

 

Zbiórka zaczęła się we wtorek (17 lostopada) i potrwa do 17 grudnia. Prezenty będą przekazane 20 grudnia. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej zrzutka.pl. Aktualnie zebrano 530 zł (stan na godzinę 19.00, 19 listopada). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE