Reklama

81-latek z Lublina odnaleziony

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KWP w Lublinie

81-latek z Lublina odnaleziony - Zdjęcie główne

Komisariat policji w Lublinie. | foto KWP w Lublinie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczęśliwie zakończyła się akcja poszukiwawcza 81-latka z Lublina. Zaginięcie mężczyzny wymagającego stałej opieki i przyjmowania leków zgłosiła córka.

W środę o godzinie 21:30 mieszkanka Lublina powiadomiła o zaginięciu 81-letniego ojca, wymagającego stałej opieki i przyjmowania leków. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu około 15.00 w nieznanym kierunku i nie powrócił. Natychmiast po powiadomieniu policjanci z „czwórki” rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Komendant komisariatu ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci.

 

Już około 15 minut od przyjęcia zawiadomienia na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który wygląda na zagubionego i znajduje się w pobliżu ulicy Ułanów w Lublinie. Niezwłocznie w ten rejon pojechali funkcjonariusze, którzy odnaleźli zaginionego – poinformował mł. asp. Kamil Karbowniczek

 

Dzięki szybkiej reakcji policjantów oraz zgłoszeniu osoby, która nie była obojętna na widok zagubionego starszego mężczyzny, poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. 81-latek został przekazany pod opiekę rodziny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE