Reklama

6. edycja lubelskiej Wielkiej Wymiany Kontaktów za nami [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

6. edycja lubelskiej Wielkiej Wymiany Kontaktów za nami [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielka Wymiana Kontaktów już po raz szósty odbyła się w naszym Mieście. Jej głównym celem było nawiązanie relacji i współpracy między biznesmenami a także ich potencjalnymi klientami.

Spotkanie było skierowane do przedsiębiorców, którzy w jego trakcie mogli nawiązać liczne kontakty biznesowe. Było ono podzielone na trzy części: networkingową, merytoryczną i kolację VIP.

W części networkingowej uczestnicy mogli poznać swoją konkurencję oraz potencjalnych klientów, a także wzajemnie wymienić się kontaktami. Część merytoryczna, czyli dwa wykłady eksperckie, pozwoliły na zmianę perspektywy postrzegania biznesu. Jeden z nich wygłosiła Agnieszka Sochar (psycholog, terapeuta i coach), która przedstawiła nowe strategie osiągnięcia sukcesu w biznesie:

- Ważne jest również aby zajrzeć do środka, do wewnątrz. Jakie ja mam zasoby? Jakie ja mam talenty? Co mogę zrobić, aby wszystkie swoje poczynania urzeczywistnić – komentowała Sochar.

Drugi wykład wygłosił Tomasz Stawiarz - Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, który mówił o najlepszych strategiach inwestowania w nieruchomości.

- Jest to świetna okazja do tego, aby poszerzyć grono kontaktów, poznać fajne osoby i wspomóc sobie w biznesie. Jest to bardzo fajna idea – mówił jednen z uczestników Wielkiej Wymiany Kontaktów.

Spotkanie odbyło się 10 maja w Hotelu Wieniawski. Była to już 6. odsłona lubelskiej Wielkiej Wymiany Kontaktów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE