Reklama

30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ETC

30 edycja targów Techno-Classica Essen 2018 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rusza 30 edycja Targów Techno-Classica Essen 2018. Światowa wystawa samochodów zabytkowych, klasycznych i prestiżowych, sportów motorowych, motocykli oraz części zamiennych.

To niezaprzeczalnie globalne klasyczne targi samochodowe z największą liczbą odwiedzających w dowolnym miejscu na świecie oraz miejsce spotkań międzynarodowej społeczności pojazdów klasycznych.
Z liczbą ponad 200-tu tysięcy odwiedzających targi Techno-Classica Essen ugruntowały swoją pozycję jako numer jeden wśród międzynarodowych klasycznych targów motoryzacyjnych. A dzięki niezrównanemu udziałowi sprzedawanych zabytkowych pojazdów, młodych klasyków oraz samochodów dla koneserów i kolekcjonerów, jest to najbardziej znaczące globalne miejsce handlu klasycznymi pojazdami. Na targach będą przedstawiciele naszej redakcji portalu Lublin24.pl. Szersza relacja wkrótce."Techno-Classica Essen to najważniejsza klasyczna impreza samochodowa. Na żadnej innej wystawie samochodowej nie docieramy do tak wielu osób z benzyną we krwi jak w Essen" - powiedział Otto Ferdinand Wachs - dyrektor zarządzający Autostadt w Wolfsburgu.Klasyczne pojazdy, które w przeciwnym razie właściciele trzymaliby pod kluczem, 27 klasycznych działów samochodowych najbardziej renomowanych międzynarodowych producentów samochodów będzie fascynowało odwiedzających targi, którzy będą docierali do Essen z ponad 81 krajów.
Pod tym względem spójrzmy w lusterko wsteczne - i do przodu: na przykład Jaguar Land Rover ujawnił konkretne plany dotyczące nowego klasycznego centrum samochodowego Brytyjczyków w Niemczech w Essen, stolicy targów zabytkowych pojazdów.
Till Beckmann, Classic Vehicle Director w Niemczech: "Techno-Classica Essen jest idealnym podium dla tej wiadomości." Inni producenci, tacy jak Mercedes-Benz i BMW, również korzystają z tych globalnych targów, aby zbudować most do współczesności. Uwe Mertin, dyrektor zarządzający Opel Classic: "Tylko ci, którzy znają historię, mogą wyjaśnić przyszłość, dlatego zaprezentowaliśmy Opla Insignię w Essen jako niemiecką premierę razem z klasycznymi pojazdami z poprzednich pokoleń, takimi jak Kapitän, Admiral i Diplomat.Liczby na Targach Essen Techno-Classica 2018:

Data: 21 - 25 marca 2018 r.
Powierzchnia wystawiennicza: 120.000 m2 podzielona na 21 sal i 4 otwarte przestrzenie
Liczba wystawców 2017:
• Ponad 1.250 wystawców z 30 krajów
• Ponad 200 klubów i grup zainteresowań
• Ponad 2700 samochodów kolekcjonerskich na sprzedaż
Lokalizacja: MESSE ESSEN, Norbertstr. 2, 45131 Essen, Niemcy
Liczba odwiedzających 2017: 185 000 odwiedzających z 41 krajówUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE