Reklama

25 lat więzienia. Zapadł wyrok w sprawie morderców z Rakowisk

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

25 lat więzienia. Zapadł wyrok w sprawie morderców z Rakowisk - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Sądzie Okręgowym w Lublinie właśnie odczytywane jest uzasadnienie wyroku, jaki przed kilkudziesięcioma minutami zapadł w sprawie pary nastolatków, którzy zamordowali małżeństwo z Rakowisk. Oboje dostali 25 lat więzienia.

To już koniec sprawy Kamila N. i Zuzanny M., którzy prawie rok temu z 12 na 13 grudnia 2014 r. w środku nocy dokonali brutalnego morderstwa na rodzicach Kamila.

Obydwoje bardzo szybko stali się podejrzanymi w tej sprawie, po zatrzymaniu przyznali się do winy, a powołani w sprawie biegli orzekli, ze w trakcie popełniania czynu oboje byli w pełni poczytalni. W czerwcu prokurator skierował do sądu akt oskarżenia przeciw Kamilowi i Zuzannie. Wnosił o dożywocie.

 Proces ruszył w sierpniu. W międzyczasie Zuzanna w bialskim sądzie została skazana na 2 lata w zawieszeniu za seks z nieletnią i udzielanie środków psychoaktywnych nieletnim. Kamil natomiast został pozbawiony sądownie prawa dziedziczenia po zamordowanych rodzicach, jako niegodny spadku.

Dziś na sali sądownej prokurator podtrzymał wniosek o dożywocie dla obojga. Mecenas Kamila prosiła natomiast sąd o zastosowanie wobec chłopaka najniższej możliwej kary, przewidzianej dla tego przestępstwa, czyi 12 lat więzienia. Zuzanna prosiła natomiast o taką karę, która umożliwi jej jeszcze wyjście na wolność i bycie człowiekiem.

Sąd wydał wyrok zgodnie z którym obydwoje zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE