Reklama

Piłkarze kopali zawodnika przeciwników, zamiast piłkę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

 Piłkarze kopali zawodnika przeciwników, zamiast piłkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Takie rzeczy jednak się na boiskach piłkarskich zdarzają. W trakcie meczu na boisku przy ul. Akademickiej w Białej Podlaskiej, piłkarz został zaatakowany, przez członków drużyny przeciwnej, bo strzelił im gola. Atak bynajmniej nie był sportowy, bo piłkarz został pobity.

- Mieszkaniec gminy Biała Podlaska złożył zawiadomienie o pobiciu, z którego wynika, że na boisku szkolnym podczas meczu piłki nożnej "ligi szóstek" drużyn "KS Styrzyniec" i "Tarpol" bezpośrednio po zdobyciu przez niego wyrównującego gola (w trakcie meczu) został pobity przez zawodników drużyny przeciwnej – informuje Jarosław Janicki, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Szczęśliwy zdobywca wyrównującego gola, szczęśliwy był tylko do czasu, gdy ktoś złapał go za szyję, i powalił na murawę, a potem jego szczęście zostało do końca zlikwidowane, gdy był kopany po głowie i całym ciele przez przynajmniej dwóch zawodników drużyny  przeciwnej. – Powstałe w wyniku tego zdarzenia zamieszanie spowodowało agresję innych uczestników meczu i wpłynęło na zakończenie meczu przez sędziego przed upływem regulaminowego czasu gry – relacjonuje rzecznik Janicki. 

No trudno sobie wyobrazić, by sędzia w takiej sytuacji mecz kontynuował. Być może te drużyny długo nie powinny na boisko wracać. Chyba że po to, by skopać trawę.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE