Reklama

Reklama

Wkrótce Półmaraton Lubelski, trasa wokół Zalewu Zemborzyckiego. Ograniczona liczba uczestników

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Wkrótce Półmaraton Lubelski, trasa wokół Zalewu Zemborzyckiego. Ograniczona liczba uczestników  - Zdjęcie główne

Ze względu na aktualne wytyczne sanitarne limit uczestników biegu to 250 osób | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nieco ponad trzy tygodnie pozostały do Półmaratonu Lubelskiego. Trasa została zlokalizowana w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Organizatorzy zastrzegają, że w biegu może wystartować jedynie 250 osób. Koszt udziału w zawodach to min. 40 zł.

Reklama

4. Półmaraton Lubelski odbędzie się 25 października (niedziela). Trasa biegu została zlokalizowana przy Zalewie Zemborzyckim, konkretnie na ścieżce rowerowej przy zbiorniku oraz częściowo na ul. Osmolickiej. Szczegółową trasę można zobaczyć TUTAJ. Bieg rozpocznie się o godz. 10.

 

"Ze względu na aktualne wytyczne sanitarne limit uczestników biegu to 250 osób" - informują organizatorzy.

 

Pierwszy etap zapisów kończy się 2 października (piątek). Za udział w biegu trzeba zapłacić minimum 40 zł. Zapisy na 4. Półmaraton Lubelski można znaleźć TUTAJ. Długość trasy wynosi 21,0975 km, W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

 

W zawodach będą obowiązywać następujące kategorie: kategoria generalna kobiet i mężczyzn, kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn ( w przedziałach wiekowych: 16 – 25; 26 – 35; 36-45; 46 – 59; 60+), kategoria Służby Mundurowe. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają na mecie pamiątkowe medale. Zdobywcy miejsc I-VI w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet, zdobywcy miejsc I-III w klasyfikacji wiekowej mężczyzn i kobiet, zawodnicy z miejsc I-III w klasyfikacji Służby Mundurowe otrzymają nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

 

Szczegółowy regulamin zawodów można znaleźć TUTAJ.

 

OPŁATY I TERMINY

 

Dla pakietu podstawowego:
I termin: do 2 października 2020 r. (piątek) – 40 złotych.
II termin: od 3 października 2020 r. (sobota) do 20 października 2020 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc – 50 złotych.
III termin: 24 października 2020 r. (sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, zapisy będą prowadzone pod warunkiem, że limit miejsc nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

 

Dla pakietu rozszerzonego (pakiet rozszerzony zawiera dedykowaną koszulkę marki Joma z długim rękawem):
I termin: do 2 października 2020 r. (piątek) – 70 złotych.
II termin: od 3 października 2020 r. (sobota) do 13 października 2020 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc – 80 złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE