W końcu wygrali

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin

W końcu wygrali - Zdjęcie główne

SportMotor Lublin dopiero w piątej kolejce III ligi zgarnął komplet punktów. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w końcówce Michał Paluch, trafiając na 2:1.

Lublinianie w pierwszej połowie przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego bramkami. Najlepszą okazję dla gospodarzy zmarnował w końcówce pierwszej połowy Dominik Kunca, który w dobrej sytuacji uderzył prosto w bramkarza. Zemściło się to na podopiecznych Mirosława Hajdy w doliczonym czasie gry. Adrian Kajpust zagrał ręką, a sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr od bramki. Do piłki podszedł Mateusz Mianowany i po chwili wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wydawało się, że koszmar lublinian będzie dalej trwał, ale zaraz po przerwie wyrównał Sławomir Duda. W końcówce gola na wagę trzech punktów zdobył za to strzelający ostatnio głównie w rezerwach Michał Paluch

Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 2:1 (0:1)

Bramki: Duda 49, Paluch 86 - Mianowany 45+

Motor: Olszewski – Cichocki, Kajpust (46’ Gruszkowski), Grodzicki, Brzyski, Michota (59’ Nowak), Duda, Swędrowski, Bonin (78’ Ceglarz), Kunca, Grunt (46’ Paluch).

Podhale: Szukała – Lepiarz, Mączka, Mrówka (62 Palonek), Danilczyk, Tonia, Mizia (73’ Barbus), Mianowany (68’ Zapotoczny), Witkowski, Dynarek, Hruska.

Żółte kartki: Cichocki – Danilczyk.

Sędziował: Bińkowski (Skarżysko-Kamienna).