TBV Start Lublin 97-100 Anwil Włocławek (AKTUALIZACJA WIDEO)

Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

TBV Start Lublin 97-100 Anwil Włocławek (AKTUALIZACJA WIDEO) - Zdjęcie główne

SportTrzy dogrywki i wielkie emocje. Start Lublin przegrywa z Anwilem Włocławek.

W meczu 25. kolejki Energi Basket Ligi gospodarzom niestety nie udało się wygrać meczu w regulaminowym czasie gry. Dodatkowo na boisku kibice mogli zobaczyć nie jedną, ale aż trzy dogrywki. Zwycięsko wyszła drużyna Anwilu, która nie dała sobie odebrać wygranej.
Koszykarze TBV Start Lublin ulegli na własnym parkiecie Anwilowi Włocławek 97-100
.

W drużynie Startu najlepszym zawodnikiem był James Washington, który na swoim koncie zgromadził 23 punkty i 11 asyst. W tabeli ekipa z Lublina zajmuje 10 miejsce. Prowadzi Anwil Włocławek, który jest liderem.