Reklama

Sztangiści w Ekstraklasie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do redakcji

Sztangiści w Ekstraklasie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dużym sukcesem zakończył się sobotni występ łukowskich sztangistów. Goszcząc zawodników z Myśliborza, przy absencji ciężarowców z WKS "Śląsk" Wrocław, wychowankowie łukowskich Orląt nie dali się pokonać i tym samym awansowali do ekstraklasy.

Najlepszym sztangistą zawodów został reprezentant gości - Szymon Rotnicki. Zaś najlepszym zawodnikiem z Łukowa... trener i zawodnik - Robert Dołęga.

Wynik meczu:
ŁKS "Orlęta Łuków 1773,5 pkt - AKS Myślibórz 1368,9 pkt.

W drużynie Orląt wystąpili:
1. Robert Dołęga - 366,2 pkt.
2. Łukasz Ławecki - 365,2
3. Jarosław Daniluk - 361,5
4. Marcin Izdebski - 343,8
5. Łukasz Boncik - 336,8
6. Patryk Czerwonogrodzki - 331,1

Kolejny nasz sukces. Dziękuję swoim zawodnikom za ciężką pracę na treningach i walkę na zawodach. Bardzo się cieszymy, że awansowaliśmy do elity, czyli 8 najlepszych drużyn w Polsce! Wyróżniam cały zespół. Dziękuję wszystkim darczyńcom, sponsorom i osobom, które mają swój udział w tym sukcesie. A w szczególności jestem wdzięczny prezesowi Agencji Modernizacji Rolnictwa Panu Leszkowi Świętochowskiemu, za wsparcie i udział w zawodach oraz dopingowanie zawodników - mówi Robert Dołęga.

Organizatorem zawodów był ŁKS Orlęta Łuków i Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej. Zaś patronat nad tą imprezą objęli; Burmistrz Miasta Łuków - Dariusz Szustek, Starosta Łukowski - Janusz Kozioł i Prezes Agencji Modernizacji Rolnictwa - Leszek Świętochowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE