Sajnaj mistrzem przy stole

24 tenisistów wzięło udział w trzecim turnieju w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Najlepszy okazał się Grzegorz Sajnaj | foto Kamil Wojdat

sport 24 tenisistów wzięło udział w trzecim turnieju w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Najlepszy okazał się Grzegorz Sajnaj.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 7 lipca 2020 13:59 | Aktualizacja: 7 lipca 2020 13:59

Dla zawodnika rodem z Ludwina było to drugie podium w tym cyklu. W styczniu wywalczył wicemistrzostwo. Za plecami zwycięzcy zmagania ukończyli Jarosław Adamczyk i Roman Chawryło. To właśnie między wspomnianą trójką rozstrzygnie się, kto zostanie triumfatorem całej ligi. Ostatni z zaplanowanych turniejów zaplanowano na 19 lipca.

 

Liderem klasyfikacji generalnej jest Adamczyk, który regularnie zajmuje wysokie miejsca. Wywalczył trzecie, czwarte oraz drugie miejsce, co pozwoliło mu uzbierać 48 punktów. O sześć "oczek" mniej ma Chawryło, zaś 38 punktów to dorobek Sajnaja. Co ciekawe, Grzegorz uczestniczył tylko w dwóch turniejach.

 

 

WYNIKI III TURNIEJU

1. Grzegorz Sajnaj

2. Jarosław Adamczyk

3. Roman Chawryło

4. Mariusz Suchorowski

5. Marcin Kulpa

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Jarosław Adamczyk - 48 pkt.

2. Roman Chawryło - 42

3. Grzegorz Sajnaj - 38

4. Mariusz Suchorowski - 30

5. Marcin Kulpa - 27

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.