Reklama

Rafał Fedaczyński: Nie ma sukcesów bez ciężkiej pracy i poświęcenia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: AZS UMCS Lublin

Rafał Fedaczyński: Nie ma sukcesów bez ciężkiej pracy i poświęcenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ma już kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro w chodzie na 50 kilometrów, ale ciągle walczy o poprawienie swoich rezultatów. Rafał Fedaczyński, lekkoatleta AZS UMCS Lublin, spotkał się ostatnio z młodymi zawodnikami podczas zawodów ?Szukamy młodych Olimpijczyków? w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie. Sportowiec przedstawił swoje plany na przyszłość i podzielił się doświadczeniem z adeptami ?królowej sportu?.

W spotkaniu udział wzięli: Zastępca Prezydenta Miasta Lublin - Krzysztof Komorski, który wręczył Rafałowi Fedaczyńskiemu list gratulacyjny w związku ze zdobyciem brązowego medalu Mistrzostw Polski w chodzie na 50 km oraz wypełnieniem minimum na XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie oraz przekazał wyrazy uznania dla pracy, którą włożył w osiągnięcie tak znakomitego wyniku, życząc kolejnych wybitnych osiągnięć w sportowej rywalizacji oraz zdobycia medalu podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Prezydent podkreślił również, iż jest dumny z tego, że zawodnik klubu sportowego z Lublina będzie reprezentował miasto w tych najważniejszych zmaganiach sportowych. Podczas otwarcia zawodów obecni byli również Leszek Dunecki, który w 1980 r. reprezentował Lublin podczas Igrzysk Olimpijskich, gdzie zdobył srebrny medal w sztafecie 4 x 100 m, Dyrektor Centrum Promocji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie - Marcin Gołębiowski, Dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych - Elżbieta Hanc oraz Wojciech Gałat - Kierownik sekcji wyczynowych AZS UMCS.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE