POM lepszy od Włodawianki. Dzisiaj Victoria

POM lepszy od Włodawianki. Dzisiaj Victoria - Zdjęcie główne

Gracze beniaminka IV ligi wygrali z Włodawianką Włodawa. Jedynego gola zdobył Wiktor Bogusz | foto www.facebook.com/w.m.photographyy

SportGracze beniaminka IV ligi wygrali z Włodawianką Włodawa. Jedynego gola zdobył Wiktor Bogusz. Dzisiaj podopiecznych Jarosława Stępnia czeka kolejny test.

- Pierwsza połowa była wyrównana. Oba zespoły potrafiły stworzyć sobie kilka sytuacji po ciekawych akcjach. Spotkanie było rozgrywane na dosyć wysokim tempie i napewno cieszy nas to, że po tygodniu ciężkich treningów dotrzymaliśmy tego tempa - mówi Wiktor Bogusz.

Po zmianie stron gospodarze przejęli kontrolę nad meczem. - Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i tworzyliśmy sobie sytuacje. Warto podkreślić dobrą postawę zawodników, którzy weszli na boisko w przerwie i w trakcie drugiej połowy, tym bardziej, że znaczna cześć z nich to młodzieżowcy. Myślę, że możemy być zadowoleni z tego sparingu, tym bardziej, że rozegraliśmy go z czołowym ligowcem.  Wiemy natomiast, że do ligi musimy poprawić parę manakamentów w naszej grze - dodaje autor gola.

Na drodze Victoria

Dzisiaj o godz. 18:30 POM podejmie Victorię Żmudź. Spotkanie odbędzie się na boisku w Strzyżewicach.

POM Iskra Piotrowice - Włodawianka Włodawa 1-0 (0-0)

Bramka: Bogusz.

POM: Palamar - Duda, Pietras, zaw. testowany I, Gustaw, Bogusz, Mietlicki, Zając, Walęciuk, Lenkiewicz, Baran. Ponadto grali: Woźniak, Piwnicki, zaw. testowany II, Wójcik, Bielak, zaw. testowany III, zaw. testowany IV, Paco.