Pierwsze punkty East Side stały się faktem!

sport Na początek piątej serii gier oglądaliśmy pojedynki Sparty z Deportivo oraz East Side ze Starówką. Pierwszy swój punkt w rozgrywkach zdobyli piłkarze z Tatarów.

Kamil Wojdat

Opublikowano: 14 września 2020 08:55 | Aktualizacja: 14 września 2020 08:55

Jednak zanim to, na boisko wybiegli zawodnicy Sparty Okosze i Deportivo Lublin. Pasy zaczęły najlepiej jak tylko mogły. Już w 1. minucie prowadzenie swojej drużynie dał Marcin Nowakowski (1-0). Zaledwie dwie minuty później Sparta prowadziła już 2-0. Autorem bramki: Dawid Sowiński. Deportivo wcale nie było gorszą drużyną, starało się nawet częściej utrzymywać się przy piłce, ale rywale byli zabójczo skuteczni. Nadzieje Deportivo dał Patryk Kornacki. Gola kontaktowego zdobył już w 5. minucie (2-1). Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie. Ale uległ szybko po zmianie stron. Trzecia bramkę dla Okoszy zdobył Robert Skamro (3-1). Deportivo miało swoje szanse, ale świetnie w bramce Sparty spisywał się Grzegorz Galiński, wybrany zawodnikiem meczu.

 

W drugim niedzielnym meczu naprzeciw siebie stanęło East Side i Starówka. Ci pierwsi bez choćby punktu w lidze i bez zmienników na ławce… Zapowiadała się zatem ciężka przeprawa. Ale Tatary radziły sobie naprawdę dobrze w starciu z wyżej notowanym rywalem. W 9. minucie udokumentowanie tego był gol Jakuba Lisa (1-0). Gracze ze Starego Miasta wyrównali dopiero w 29. minucie za sprawą Mateusza Wocha (1-1). Jednak z remisu faworyci długo się nie cieszyli, bo minutę później ponowne prowadzenie East Side dał Patryk Gulaś (2-1). W 32. minucie na 2-2 strzelił z kolei Grzegorz Mocny i takim wynikiem zakończył się ten mecz. Starówka była bardzo rozczarowana, ale tak naprawdę niewiele brakowało by East Side zgarnęło nie tylko jeden punkt, ale całą pulę. Dokończenie kolejki w najbliższy czwartek. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.