Reklama

PATRYCJA WASZCZUK ZŁOTĄ I SREBRNĄ MEDALISTKĄ

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

PATRYCJA WASZCZUK ZŁOTĄ I SREBRNĄ MEDALISTKĄ - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Międzyrzeczanka Patrycja Waszczuk zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w szachach błyskawicznych i wicemistrzyni w szachach szybkich w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 12 w kategorii dziewcząt, które odbyły się w dniach 6-9 sierpnia w Katowickim Spodku.

Międzyrzeczanka Patrycja Waszczauk - zawodniczka TS WISŁA Kraków w szachach błyskawicznych (3min.+ 2sek./pos. – mecz i rewanż) zdobyła 18 pkt. wyprzedzając Magdalenę Harazińską reprezentującą KMK Szach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce – 16,5 pkt., trzecie miejsce zajęła Aleksandra Czarniecka – 15,5 pkt. z UKS SP3 Bogatynia.

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 12 wystartowało 55 zawodniczek. W szachach szybkich (15min.+10 sek./pos.) 8 pkt. (6-zwycięstw, 4-remisy,1-porażka), dało Patrycji drugie miejsce, pierwsze miejsce zajęła Magdalena Harazińska reprezentująca KMK Szach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 10 pkt. (9-zwycięstw, 2-remisy), na trzecim stopniu podium uplasowała się zawodniczka KKSz Kraków Emilia Dyląg 8pkt. (6-zwycięstw, 4-remisy, 1-porażka).

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich wystartowało 60 zawodniczek. W Katowicach startowali również inni międzyrzeczanie.Najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Szyszko - MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, która w szachach szybkich (15min.+10 sek./pos.) w kategorii dziewcząt do lat 10 uplasowała się na 28 miejscu zdobywając 6 pkt. (4-zwycięstwa, 4-remisy, 3-porażki).W tej kategorii wiekowej startowała również międzyrzeczanka Patrycja Majczyna – LKSz Lublin, która zajęła 34 miejsce (5-zwycięstw, 2-remisy, 4-porażki).

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich wystartowało 77 zawodniczek. W kategorii chłopców do lat 10, Wiktor Kukawski - MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski zajął 62 miejsce – 6 pkt. (6-zwycięstw, 5-porażek), a Jurek Rzeńca - MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, uplasował się na 65 miejscu – 6 pkt. (6-zwycięstw, 5-porażek).

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich wystartowało 145 zawodników. W szachach błyskawicznych (6min. + 4sek./pos.) również najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Szyszko, która zajęła 24 miejsce – 6 pkt. (6-zwycięstw, 5-porażek). Patrycja Majczyna uplasowała się na 45 miejscu – 4,5 pkt. (4-zwycięstwa, 1-remis, 6-porażek).

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach błyskawicznych wystartowały 64 zawodniczki. W Kategorii chłopców 48 był Wiktor Kukawski – 6pkt. (6-zwycięstw, 5-porażek), 91 Jurek Rzeńca– 4,5 pkt. (4-zwycięstwa, 1-remis, 6-porażek). W Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach błyskawicznych wystartowało 126 zawodników. 

ŁĄCZNIE W KATOWICACH WYSTARTOWAŁO 946 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE