Pacholarz trenerem w Motorze

Jarosław Pacholarz poprowadzi juniorów starszych Motoru Lublin

sport 35-latek poprowadzi juniorów starszych Motoru Lublin.

Mateusz Pol

Opublikowano: 26 czerwca 2020 10:19 | Aktualizacja: 26 czerwca 2020 10:19

Jarosław Pacholarz jest jednym z bardziej cenionych szkoleniowców w województwie lubelskim. Po zakończeniu gry w piłkę bardzo szybko odnalazł się w nowej roli. Pracował jako trener w Wiśle Annopol, Opolaninie Opole Lubelskie, Wiśle Sandomierz i do niedawna w Stali Kraśnik.


Jako piłkarz reprezentował barwy: Wisły Annopol, Podlasia Biała Podlaska, Tomasovii Tomaszów Lubelski, Wisły Sandomierz, Opolanina Opole Lubelskie oraz Motoru Lublin. W naszym klubie grał w czasach I ligi. Zaliczył 15 występów (732 minuty) i nie zdołał zdobyć gola.


- Dostałem telefon od przedstawiciela klubu z propozycją podjęcia pracy z juniorami starszymi. Wszyscy słyszeli, że w Motorze powstaje bardzo silny ośrodek piłkarstwa młodzieżowego. Wizja budowy Akademii Piłkarskiej to świetna wiadomość. Stawiamy sobie cel awansu do Centralnej Ligi Juniorów - mówi Jarosław Pacholarz, szkoleniowiec Motoru.


Asystentem nowego szkoleniowca będzie pracujący już wcześniej w Akademia Piłkarska Motor Lublin Adrian Kędzierski.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.