Reklama

Motor zmagania rozpocznie od wyjazdu do Oświęcimia

Opublikowano: czw, 16 lut 2017 14:34
Autor: | Zdjęcie: facebook.com/MotorLublin

Motor zmagania rozpocznie od wyjazdu do Oświęcimia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Znamy już terminarz rozgrywek lubelskiego Motoru w ramach rundy wiosennej sezonu 2016/17 piłkarskiej III ligi.

W czwartej grupie piłkarskiej III ligi ogłoszono terminarz w ramach rundy wiosennej sezonu 2016/17. Z województwa lubelskiego na tym poziomie gra cztery drużyny: Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Avia Świdnik, Podlasie Biała Podlaska.

Terminarz lubelskich zespołów:
18. kolejka
Podlasie Biała Podlaska – pauza

Soła Oświęcim – Motor Lublin (4 marca, 11:00)
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ (4 marca, 13:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Garbarnia Kraków (5 marca, 14:00)

19. kolejka

Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław (11 marca, 13:00)
Podlasie Biała Podlaska – Unia Tarnów (11 marca, 14:00)
Wierna Małogoszcz – Orlęta Radzyń Podlaski (11 marca, 15:00)
Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec (11 marca, 17:00)

20. kolejka

JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin (18 marca, 15:00)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik (18 marca, 15:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska (19 marca, 14:00)

21. kolejka

Avia Świdnik – Karpaty Krosno (25 marca, 14:00)
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski (25 marca, 14:00)
Podlasie Biała Podlaska – Resovia (25 marca, 14:00)
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin (26 marca, 13:00)

22. kolejka

Avia Świdnik – pauza
Soła Oświęcim – Podlasie Biała Podlaska (1 kwietnia, 16:00)
Motor Lublin – Garbarnia Kraków (1 kwietnia, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – MKS Trzebinia/Siersza (2 kwietnia, 12:00)

23. kolejka

Avia Świdnik – Unia Tarnów (8 kwietnia, 15:00)
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski (8 kwietnia, 15:00)
Podlasie Biała Podlaska – Cosmos Nowotaniec (8 kwietnia, 15:00)
Wierna Małogoszcz – Motor Lublin (8 kwietnia, 16:00)

24. kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik (15 kwietnia, 15:00)
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska (15 kwietnia, 16:00)

25. kolejka

Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce (22 kwietnia, 11:00)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski (22 kwietnia, 15:00)
Avia Świdnik – Resovia (22 kwietnia, 16:00)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (22 kwietnia, 17:00)

26. kolejka

Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza (28 kwietnia, 19:00)
Garbarnia Kraków – Podlasie Biała Podlaska (29 kwietnia, 15:00)
Soła Oświęcim – Avia Świdnik (29 kwietnia, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno (30 kwietnia, 16:00)

27. kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski – pauza
Podlasie Biała Podlaska – Wierna Małogoszcz (3 maja, 16:00)
Avia Świdnik – Cosmos Nowotaniec (3 maja, 17:00)
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin (3 maja, 17:00)

28. kolejka

Motor Lublin – Avia Świdnik (6 maja, 16:30)
JKS 1909 Jarosław – Podlasie Biała Podlaska (6 maja, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów (7 maja, 16:00)

29. kolejka

Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce (13 maja, 17:00)
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska (13 maja, 17:00)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin (13 maja, 20:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław (14 maja, 17:00)

30. kolejka

Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia/Siersza (20 maja, 13:00)
Garbarnia Kraków – Avia Świdnik (20 maja, 15:00)
Motor Lublin – Karpaty Krosno (20 maja, 16:30)
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski (20 maja, 17:00)

31. kolejka

Motor Lublin – pauza
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska (27 maja, 15:00)
Avia Świdnik – Wierna Małogoszcz (27 maja, 17:00)
Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim (28 maja, 12:00)

32. kolejka

Motor Lublin – Unia Tarnów (3 czerwca, 16:30)
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik (3 czerwca, 17:00)
Cosmos Nowotaniec – Orlęta Radzyń Podlaski (4 czerwca, 14:00)

33. kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin (11 czerwca, 17:00)
Avia Świdnik – Stal Rzeszów (11 czerwca, 17:00)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska (11 czerwca, 17:00)

34. kolejka

Resovia – Motor Lublin (17 czerwca, 17:00)
MKS Trzebinia/Siersza – Avia Świdnik (17 czerwca, 17:00)
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno (17 czerwca, 17:00)
Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski (17 czerwca, 17:00)

za: lubsport.pl



UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE