Motor tylko remisuje

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin

Motor tylko remisuje - Zdjęcie główne

SportPo wygranej z Podhalem Nowy Targ 2:1 mogło się wydawać, że Motor Lublin wraca na właściwe tory. Podopieczni Mirosława Hajdy w ostatniej kolejce III ligi tylko jednak zremisowali z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:0.

Motor w pierwszej połowie był stroną dominującą, ale nie potrafił tego przełożyć na bramki. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał Michał Paluch, ale jego strzał zdołał odbić bramkarz gości. Dobitka Tomasza Brzyskiego również nie znalazła drogi do siatki. Po zmianie stron swoją okazję mieli też przyjezdni, ale Adriana Olszewskiego uratował słupek. Bramkarz Motoru w drugiej połowie miał trochę pracy, ale poradził sobie z dwoma trudnymi strzałami rywali. W 80 min. Motor mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale Maksymilian Cichocki nie zdołał zaskoczyć Oskara Kubika.

Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0 (0:0)

Motor: Olszewski – Gruszkowski, Cichocki, Grodzicki, Brzyski – Bonin (61′ Ceglarz), Swędrowski, Duda (71′ Kamiński), Michota (46′ Nowak) – Kunca (86′ Rymek), Paluch (46′ Grunt).

Wólczanka: Kubik – Kocur (82′ Brzóska), Olejarka (46′ Khorolskyi), Kłos (90′ Ochman) Khachidze (46′ Pietluch), Podstolak, Łazarz, Wrona, Basista, Tabor, Bury.

Żółta kartka: Bury.
Sędziował: Czerwień (Kraków).