Młodzież z Motoru na fotelu lidera

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin

Młodzież z Motoru na fotelu lidera - Zdjęcie główne

SportSeniorzy Motoru zawodzą w rozgrywkach III ligi. Zupełnie inaczej wygląda jednak sytuacja w zespole do lat 15, który plasuje się na pierwszym miejscu w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Juniorzy Motoru w ostatniej serii spotkań ograli na wyjeździe Wisłę Kraków 3:2. Lublinianie do przerwy prowadzili po golu Kacpra Tracza, ale po zmianie stron w ciągu zaledwie 120 sekund stracili dwie bramki po strzałach Mateusza Stanka i Wojciecha Urbańskiego. Potem goście zdołali się jednak pozbierać i kilka minut później doprowadzili do wyrównania po uderzeniu Igora Kuchty. W ostatnim kwadransie gry trzy punkty żółto-biało-niebieskim zapewnił za to Kamil Andrzejkiewicz.

Po zwycięstwie Motor Lublin CLJ U-15 przeskoczył Wisłę Kraków i z dorobkiem 16 punktów po sześciu kolejkach zasiadł na fotelu lidera.

Wisła Kraków – Motor Lublin 2:3 (0:1)
Bramki: Stanek 46′, Urbański 47′ – Tracz 21′, Kuchta 52′, Andrzejkiewicz 77′.
Motor: Sobczuk – Miszta, G. Nasalski, Marek, Mazur, Tracz, Paździerski (80′ Bujak), M. Nasalski, Kuchta, Piłat, K. Andrzejkiewicz (80′ Lenard)