Młodzi Motorowcy zabawili się w Krakowie

Autor: | Zdjęcie: motorlublin.eu/Tomasz Lewtak

Młodzi Motorowcy zabawili się w Krakowie - Zdjęcie główne

SportTrampkarze starsi Motoru są w tym sezonie nie do zatrzymania. W ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów do lat 15 zwyciężyli oni na wyjeździe z AP 21 Kraków aż 10:1.

Zwycięstwo nad rywalami z Krakowa jest jeszcze bardziej okazałe, ponieważ w tej kategorii wiekowej mecze trwają po 80 minut. Lublinianie znakomicie rozpoczęli mecz i już po niespełna 180 sekundach gry prowadzili po golu Bartłomieja Dondy. Do przerwy goście zdążyli zdobyć jeszcze trzy bramki po dwóch strzałach Kamila Mazura i drugim trafieniu Dondy. Po przerwie było jeszcze ciekawiej. Na listę strzelców wpisali się także Igor Siwiec i Oliwier Jakubaszek. Bohaterem spotkania został jednak Kacper Tracz, który w ciągu ostatnich 20 minut czterokrotnie pokonał bramkarza rywali. Gospodarze z AP 21 byli w stanie odpowiedzieć na to jedynie honorową bramką.

Na dwie kolejki przed końcem jesiennych rozgrywek zespół Motoru Lublin z dorobkiem 34 punktów (11 zwycięstw, 1 remis) jest liderem grupy D Centralnej Ligi Juniorów U-15. Druga Wisła Kraków traci do żółto-biało-niebieskich 6 „oczek”. 10 listopada te dwie drużyny zmierzą się ze sobą o godz. 13:00 na bocznym boisku Areny Lublin. Wygrana, remis, a nawet porażka w stosunku 0:1 lub 1:2 da żółto-biało-niebieskim zwycięstwo w jesiennych rozgrywkach CLJ U-15.

AP 21 Kraków – Motor Lublin 1:10 (0:4)
Bramki: Grabowski 71′ – Donda 3′, 23′, Mazur 11′ (k.), 19′, Siwiec 54′, Tracz 60′, 68′, 79′, 80′, Jakubaszek 64′ (k.)

Motor: Sobczuk (50′ D. Andrzejkiewicz) – Mazur (41′ Gryczka), Miszta, G. Nasalski (41′ Jakubaszek), Marek, Tracz, Donda, Kuchta, M. Nasalski (41′ K. Andrzejkiewicz), Piłat, Najda (41′ Siwiec)

Sędziował: Kmak (Małopolski ZPN).