MKS zaczął od wygranej

Autor: | Zdjęcie: azs.umcs.pl/Kamil Wajdat

MKS zaczął od wygranej - Zdjęcie główne

SportPiłkarki ręczne MKS AZS UMCS Lublin w pierwszym meczu nowego sezonu ograły WKPR Wesoła Warszawa 29:21.

Początek meczu był dość wyrównany, ale w końcówce pierwszej połowy rywalki odskoczyły lubliniankom na pięć punktów. To jednak tylko zmobilizowało nasze piłkarki, które szybko odrobiły straty. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 15:15. Po zmianie stron zawodniczki MKS-u długo nie mogły uzyskać znaczącej przewagi, ale zmieniło się to w ostatnim kwadransie. Gospodynie wrzuciły szósty bieg i ostatecznie wygrały ośmioma „oczkami”.

MKS AZS UMCS Lublin – WKPR Wesoła Warszawa 29:21 (15:15)

MKS AZS UMCS: Nóżka, Żywot – Bańka 7, Markowicz 6, Suszek 6, Blaszka 3, Olek 2, Tomczyk 2, Rossa 1, Mikocka 1, Ziętek, Dąbała.

WKPR Wesoła: Osińska – Musiał 8, Mierzejewska 6, Skoczeń 3, Jackiewicz 2, Chmielecka 1, Gutowska 1, Nosecka, Robak, Mazur, Adamowicz, Szybińska.