Reklama

Dziubiński i Czuchryta górą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Kamil Wojdat

Dziubiński i Czuchryta górą - Zdjęcie główne

Zwycięzca - Paweł Dziubiński | foto Kamil Wojdat

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Poznaliśmy rozstrzygnięcia w kolejnym turnieju Amatorskiej Ligi Szachowej. Była to IV z V zaplanowanych batalii w ramach całego cyklu, a jednocześnie pierwsza stacjonarna od przeszło dwóch miesięcy.

Przerwa spowodowana była oczywiście pandemią koronawirusa. Jednak w jej czasie uczestnicy mogli rywalizować w rozgrywkach online. Na starcie niedzielnych zmagań w świetlicy przy stadionie lekkoatletycznym (Aleja Piłsudskiego 22) stanęło łącznie 18 uczestników, co było jak dotychczas najmniejszą liczbą graczy patrząc na wcześniejsze edycje.

Najlepszy okazał się Paweł Dziubiński, dla którego po marcowym triumfie była to druga wygrana z kolei, a trzecie podium w ciągu czwartych zawodów. Za jego plecami uplasował się Igor Merkuriev, a trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Boleście. Tu za najlepszą trójką znalazł się jeden z faworytów do zwycięstwa ‒ Stanisław Gromowski.

W kategorii U14 możemy mówić o pewnej niespodziance. Dotychczasowy dominator ‒ Bartosz Ożóg po raz pierwszy został poskromiony. Tej sztuki dokonał Kacper Czuchryta, dla którego była to pierwsza wygrana w zawodach ALS. Drugi rywalizację ukończył wspomniany wcześniej Bartosz Ożóg, a trzecie lokata stała się udziałem Szymona Skorupskiego.

  • Szczegółowe wyniki OPEN dostępne TUTAJ 
  • Rezultaty z uwzględnieniem U14 dostępne TUTAJ


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE