Debiut Brzyskiego. KS Lublin górą

sport W niedzielę odbył się Charytatywny Turniej Piłkarski "Do Jednej Bramki" w Chodlu, gdzie do walki stanęły cztery drużyny. Zwyciężyli lublinianie.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 29 czerwca 2020 17:22 | Aktualizacja: 29 czerwca 2020 17:22

W stawce znalazły się drużyny: Sygnału Chodel, Opolanina Opole Lubelskie, Czarnych Puszno Godowskie oraz zaawansowani wiekiem, ale wciąż młodzi duchem gracze KS-u Lublin.


Jacek Ziarkowski i spółka w pierwszym starciu ograli 5:1 Opolanina, zaś w finale 7:0 Czarnych Puszno Godowskie. - Przyszło nam rywalizować z zawodnikami dużo młodszymi, a podczas upałów to było nie lada wyzwanie - mówi Piotr Bielak, zawodnik KS-u.


W barwach lublinian zadebiutował Tomasz Brzyski, o którego kunszcie piłkarskim wszyscy w Polsce wiedzą. - Tomek widząc bramkarza wysuniętego z bramki rozpoczynając drugą połowę meczu oznajmił sędziemu i koledze z drużyny, że strzeli gola bezpośrednio i co?... Tak jak powiedział, tak zrobił - dodaje.


Swoje umiejętności strzeleckie zaprezentował Jacek Ziarkowski. W pierwszym starciu ustrzelił hat-tricka, zaś w drugim meczu pokonał bramkarza przeciwników czterokrotnie. Mirosław Budka dorzucił trzy bramki, a Jacek Dębiec z Puław i Brzyski po jednej.Marcin najlepszy

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Marcin Mańka, który w dwóch starciach tylko raz wyjmował piłkę z siatki.


KS Lublin reprezentowali: Marcin Mańka, Modest Boguszewski, Rafał Dryk, Tomasz Ciucias, Jacek Dębiec, Wojciech Starek, Jacek Paździor, Jarosław Caboń, Konrad Zieliński, Mirosław Budka, Piotr Bielak, Tomasz Brzyski, Zbigniew Grzesiak, Jacek Ziarkowski.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.