Reklama

Boccia Cup 2016 - zaproszenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Boccia Cup 2016 - zaproszenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych "Alter Idem" UMCS wraz z Centrum Kultury Fizycznej i Zespołem ds. Studentów Niepełnosprawnych organizują II Akademicki Turniej o Puchar Rektora UMCS "Boccia Cup".

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia (czwartek) w hali sportowej Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22). Otwarcie planowane jest na godzinę 9:00. Zawody potrwają do godziny 16.00.

Boccia jest dyscypliną dla każdego, która działając terapeutycznie angażuje zarówno ciało, jak i umysł. Jest to sport z elementami rywalizacji, narzędzie terapeutyczne, a także gra integracyjna idealna do podejmowania różnych inicjatyw. Zawody mają na celu integrację osób z niepełnosprawnością z osobami pełnosprawnymi.

Do 17 kwietnia na adres bocciacup@umcs.pl można przesyłać swoje zgłoszenia do turnieju, który będzie rozgrywany między parami. Zgłoszenie powinno zawierać: imiona i nazwiska, status: student/pracownik, nazwę reprezentowanej Uczelni, stopień niepełnoprawności (dotyczy osób z niepełnosprawnością), dane kontaktowe (e-mail). Uczestnikami Boccia Cup 2016 mogą być studenci i pracownicy uczelni wyższych w Lublinie.

Dla trzech najlepszych par przewidziano puchary i nagrody rzeczowe. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE