Reklama

Biegi i nordycki chód, czyli sposób na Andrzejki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Biegi i nordycki chód, czyli sposób na Andrzejki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 180 osób zgłosiło się na start zawodów w biegach i nordic walking w Styrzyńcu. W bieganiu bezkonkurencyjny był mieszkaniec Łomaz. W nordic walking mieszkańcy Siedlec.

- W biegu na ścieżce rowerowej w Styrzyńcu wystartowało 150 osób. Pięciokilometrową trasę ukończyło 88 osób, w tym 4-letni Sebastian Sołtysiak z Białej Podlaskiej, który otrzymał nagrodę Fair Play – informuje Łukasz Węda z Klub Biegacza Biała Biega, który Bieg Andrzejkowy zorganizował.

Łukasz zwraca uwagę, ze rok temu w Biegu Andrzejkowym udział wzięło zaledwie 44 osoby. – Rekord frekwencji zaskoczył wszystkich. To pokazuje najdobitniej jak coraz bardziej popularny staje się sport amatorski w naszym regionie – dodaje Łukasz.

Kolejny bieg zaplanowano już na Nowy Rok.

Najlepsi w andrzejkowym biegu na 5 km:
Panowie: Marek Jaroszuk z Łomaz (17:40)Dzmitri Saliwonski z Brześcia (18:10)Andrzej Majewski z Białej Podlaskiej reprezentujący KB Biegacza Biała Biega (18:20)
Panie: Alena Szumik z Brześcia (19:55)Natalia Wołosowicz z Białej Podlaskiej (24:31)Julia Szpura z KB Biała Biega (25:08)

Najlepsi w Nordic Walking:
Panowie: Maciej Karasiński z Siedlec, Łukasz Witczuk (Luki Team) z Siedlec, Paweł Jagieła z Białej Podlaskiej (KB Biała Biega)
Panie: Katarzyna Jendruchniewicz z Międzyrzeca Podlaskiego, Magdalena Mandziuk z KB Biała Biega, Elżbieta Mirończuk

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE