Reklama

Bieg po zdrowie - piknik zdrowotny w Strzakłach

Opublikowano:
Autor:

Bieg po zdrowie - piknik zdrowotny w Strzakłach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 13 września na terenie Szkoły Podstawowej w Strzakłach odbędzie się piknik zdrowotny ?Bieg po zdrowie?. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej i Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski zapraszają na imprezę mieszkańców regionu.

Piknik będzie  się odbywać w związku z realizacją projektu Powiatowy program profilaktyki i promocji zdrowia w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności z powodu chorób układu krążenia wśród mieszkańców powiatu bialskiego „Razem dla serca”.
Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań oraz porad dietetyka. Zaplanowano także degustacje zdrowej żywności, pokazy ratownictwa medycznego i strzelanie z łuku.  

Zaplanowano bieg  i marsz na dystansie 5 km  Nordic Walking. Rywalizacja odbędzie się po drodze gruntowej Strzakły-Pościsze-Strzakły. W biegu mogą wystartować osoby które ukończyły 16 lat, niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej i narodowościowej. 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej projektu: www.razemdlaserca.info/pl  Tam też znajduje się regulamin biegu.  Zgłosić się należy pocztą elektroniczną na adres biegpozdrowie2015@gmail.com lub telefonicznie 517 624 990 lub 501 266 672 do 12 września 2015 r. do godz. 24:00.  Biegowi będą towarzyszyć rywalizacje biegowe dzieci i młodzieży.          


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE