Reklama

Akademia Piłkarska Motoru Lublin ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego

Opublikowano: czw, 28 gru 2017 21:09
Autor: | Zdjęcie: motorlublin.eu

Akademia Piłkarska Motoru Lublin ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego oznacza w praktyce, że można przekazać swój 1% podatku na rozwój młodych adeptów piłki nożnej w Lublinie.

 Akademia Piłkarska Motoru Lublin ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego

 Uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) oznacza w praktyce, że można przekazać swój 1% podatku na rozwój młodych adeptów piłki nożnej w Lublinie. Aby to uczynić, należy wyznaczyć odpowiednią instytucję w rocznej deklaracji PIT.


  Zarząd klubu prosi o wsparcie w działaniach na rzecz rozwoju akademii Motoru. Przydatny w tym celu będzie nr KRS, potrzebny do prawidłowego wypełnienia wniosku (0000484104 – nr KRS Motoru Lublin). Należy jednocześnie pamiętać, że kwota, którą postanawiamy wesprzeć lubelskich piłkarzy, nie może przekraczać 1% faktycznej kwoty stanowiącej podatku.


  Zebrane środki na pewno przyczynią się do rozwoju Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin. Organizacja ta jest pierwszym etapem kształcenia dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia. Wiele z nich w przyszłości ma szansę na debiut w seniorskiej kadrze klubu.


Źródło: motorlublin.euUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE