10 goli w meczu rezerw Motoru

Opublikowano:
Autor:

10 goli w meczu rezerw Motoru - Zdjęcie główne

SportPiłkarze z Lublina odnieśli drugie zwycięstwo w Klasie Okręgowej. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego ograli na wyjeździe Sokół Konopnica.

W Radawcu Dużym Kacper Śledź i spółka triumfowali 6:4, chociaż do przerwy prowadzili różnica aż czterech trafień. - Pierwszą połowę rozegraliśmy bardzo dobrze. Prowadziliśmy grę, a wynik był adekwatny do tego, co działo się na boisku. Po przerwie chyba nie wyszliśmy z szatni. Popełniliśmy za dużo indywidualnych błędów, które skutkowały utratą czterech bramek. Oczywiście, najważniejsze jest to, że ocknęliśmy się z tego i w samej końcówce strzeliliśmy dwa gole. Musimy jednak wyciągnąć z tego meczu wnioski, bo nie możemy sobie pozwalać na tak rażące pomyłki - mówi szkoleniowiec lublinian.

W doliczonym czasie gry lublinianie przechylili szalę na swoją korzyść. Bramkę na 5:4 zdobył Maciej Drozd, a po chwili wynik ustalił Dawid Gierała.

W weekend Motor II rozegra kolejny mecz o punkty. Tym razem młodzi gracze Stefańskiego podejmą Orion Niedrzwica. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę o godz. 12:00 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich 5.

Sokół Konopnica – Motor II Lublin 4:6 (0:4)

Bramki: Paweł Osoba 57′, Rafał Jęczeń 61′, Bohdan Bukartyk 73′, 76′ – Przemysław Zbiciak 4′, Dawid Gierała 16′, 90+4′, Kacper Śledź 31′, Maciej Baryła 42′, Maciej Drozd 90+3′

Motor: Szewczak – Janiszek, Futa (80′ Skorek), Zbiciak, Wójtowicz, Baryła (60′ Ściegienny), Bednarczyk, Sobstyl (70′ Zając), Gierała, Śledź, Drozd (75′ Knap).

Żółta kartka: Baryła.