Terytorialsi przeszkolili polskich przewoźników

Żołnierz WOT. | foto 2 LBOT (zdjęcie ilustracyjne)

region W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa Terytorialsi nawiązali współpracę ze Stowarzyszeniami Przewoźników. Pierwsze szkolenie w woj. lubelskim już za nami.

oprac. RW

Opublikowano: 24 lipca 2020 14:27 | Aktualizacja: 24 lipca 2020 14:27

Wojska Obrony Terytorialnej rozpoczęły bezterminową współpracę ze Stowarzyszeniami Przewoźników Międzynarodowych. Głównym celem działań jest zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

Pierwsze szkolenie przeprowadziła już 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej. W Białej Podlaskiej 24 lipca br. z cennej dawki wiedzy mogli skorzystać miejscowi pracownicy z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników.

 

Zakres nawiązanej współpracy jest niezwykle szeroki. Wlicza się w nią m.in. pobieranie wymazów od kierowców, odkażanie i dekontaminacja pojazdów floty przewoźników. Ponadto współpraca obejmuje również szkolenia przewoźników w zakresie działań przeciw epidemiologicznych. Dodatkowo swoje potrzeby przewoźnicy mogą zgłaszać przez aplikację „Trwała Odporność”.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.