Reklama

Jak wyglądają nowoczesne biura na wynajem? Lublin ma nowy obiekt biurowy.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak wyglądają nowoczesne biura na wynajem? Lublin ma nowy obiekt biurowy. - Zdjęcie główne

Biuro na wynajem Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Ponad 16 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Rise przygotowuje nowe biuro na wynajem. Lublin ma nowy biurowiec CZ Office Park.

 

Polskie metropolie, do których zalicza się również miasto Lublin, zaskakuje ostatnio szybkim wzrostem na rynku deweloperskim. Stwarza tym samym pełnowartościowe przestrzenie biurowe. Najnowsza inwestycja to CZ OFFICE PARK przy Al. Kraśnickiej w Lublinie. Wysoki standard i innowacyjne podejście, zarówno w konstrukcji jak i zastosowaniu rozwiązań technologicznych są jej mocnym atutem i siłą przyciągania. Jakie jest nowoczesne biuro na wynajem? Lublin zachęci nowych przedsiębiorców do wynajmu biur? Jakie udogodnienia przygotowuje Rise.pl?

Jak rozwija się Lublin?

Wydatki na koszty operacyjne i utrzymanie pracownika w Lublinie są o 20-30% niższe niż w Polsce Centralnej i Zachodniej.

600 tysięczny Lublin i okolice, z czego około 350 tyś. to mieszkańcy Lublina znajduje się w centrum Lubelskiego Obszaru Metropolitalnego. Rynek na tym obszarze reprezentowany jest w 58% przez ludność w wieku produkcyjnym.

Nieruchomości komercyjne, a przede wszystkim przestrzenie biurowe rozwijają się dynamicznie. W ten sektor inwestują głównie lokalni i regionalni deweloperzy. Badania rynku i plany inwestycyjne potencjalnych inwestorów bazują na wyborze lokalizacji, jej dostępności, jakości i cenie.

Nowatorskie biura – coworkingi skupiają uwagę na obecnej liczbie przedstawicieli branży SSC/BPO/R&D i ITO. Biorą również bardzo szybko rozwijającą się bazę akademicką, traktując ją po części jako „perełkę” wynajmu. Wzrost zatrudnienia na tym obszarze może być w bliskiej przyszłości motorem napędowym lokalnego rynku biurowego.

Liczba wynajmowanej powierzchni biurowej sięga 200 000 m kw., a co za tym stoi konkurencyjne ceny stawek za czynsz wynajmu nieprzekraczające w najlepszych lokalizacjach 11,00 EUR/m kw. miesięcznie.

Jakie jest jedno z najbardziej przyszłościowych miast?

Ciekawym aspektem rozwoju miasta i okolic jest porozumiewanie się i kooperacja pomiędzy firmami odpowiedzialnymi za wybór i zatrudnienie przyszłych pracowników a inwestorami. Lublin otrzymał główną nagrodę w kategorii „Emerging City of the Year – Poland”, przyznana podczas 6 edycji CEE Sheard Services Awards Lublin. Został uznany za jedno z najbardziej przyszłościowych polskich miast dzięki dobrej lokalizacji i działalności usług biznesowych.

Rozwój Lublina i okolic jest pewny przy większej rozbudowie zaplecza hotelowego i dobrej klasy gastronomii. Efektem będzie większa atrakcyjność pod względem turystycznym, ale też biznesowym.

Jakie jest nowoczesne biuro na wynajem?

Powstające Parki Biznesowe, przestrzenie coworkingu i biur serwisowych są dowodem na dynamiczny wzrost stwarzania miejsc pracy. To również przejaw rozwoju i kooperacji zarówno wewnętrznej jak i zagranicznej na tym terenie.

Najnowsze inwestycja CZ OFFICE PARK o powierzchni 16,000 m kw. pokazuje, jak przestrzeń biurowa jest pożądana w Lublinie. Nowoczesne biura na wynajem, o wysokim standardzie klasy A znajdują się w centrum miasta alei Kraśnickiego i Nałęczowskiej. Miejsce przyciąga wspaniałą lokalizacją oraz węzłem komunikacyjnym. Energooszczędne budynki o najnowszych rozwiązaniach klimatyzacyjno-wentylacyjnych są gwarantem komfortu pracy.

Zaletą inwestycji CZ OFFICE PARK jest elastyczność w negocjowaniu i konstruowaniu umów najmu. Jest to możliwe ze względu na ekspansję, zmiany w przestrzeni wynajmu w tym samym obiekcie.

Dodatkowym i wyraźnie podkreślonym przeznaczeniem projektu CZ OFFICE PARK jest innowacyjny i bardzo postępowy trend - wynajem biur w Lublinie. Będzie to centrum spotkań do kolaboracji, konferencji, warsztatów czy webinarowych projekcji. Budynek zapewnia 240 indywidualnych stanowisk pracowniczych, 7 sal konferencyjnych, zaplecze gastronomiczne i strefę relaksu. Wszystko pod okiem recepcji służącej pomocą w sytuacjach wymagających wewnętrznej interwencji. https://rise.pl/lokalizacja/cz-office-park-lublin/

Jakie udogodnienia przygotowuje Rise.pl?

Biuro na wynajem jest bez wątpienia bardzo atrakcyjną ofertą zarówno dla firm jak i dla jednoosobowych przedsiębiorców.

Szeroka oferta korzyści, takich jak wyposażenie, dostęp do sprzętu biurowego, nielimitowany Internet, serwis sprzątający, bezpieczeństwo, monitoring, obsługa techniczna oraz dodatkowe benefity w formie standardowych napojów jak woda, kawa, herbata, wszystko to ma siłę przyciągania i atrakcyjności miejsca.

Z opinii klientów Rise.pl korzystających z biur na wynajem w innych miastach jest to najlepszy ich wybór miejsca pracy, jaki sobie wyobrażali.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy