Wjechali samochodem w drzewa - z licznymi obrażeniami ciała trafili do szpitala

Karetka pogotowia ratunkwego | foto Aleksander Koźmiński/PAP (zdjęcie ilustracyjne)

powiat-lubelski W gminie Niemce koło Lublina doszło do groźnego wypadku samochodowego. Audi uderzyło w drzewa znajdujące się na poboczu. Podróżujący autem mężczyźni zostali ranni.

RW

Opublikowano: 14 lipca 2020 12:48 | Aktualizacja: 14 lipca 2020 12:58

Do incydentu doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Rudka Kozłowiecka w gminie Niemce po godzinie 1. Samochód marki Audi, którym podróżowali dwaj młodzi mężczyźni uderzył w drzewa.

 

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący audi jechał od strony Dysa i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 828 stracił panowanie nad samochodem. Następnie pojazd wypadł z drogi, uderzając w drzewa.

 

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja o raz zespół ratownictwa medycznego. Audi podróżowali dwaj młodzi mężczyźni. Z licznymi obrażeniami ciała, zostali przetransportowani do szpitala.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.