Reklama

Reklama

Uczniowie z Nasutowa i ich rodziny na kwarantannie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Uczniowie z Nasutowa i ich rodziny na kwarantannie - Zdjęcie główne

Ci z Państwa, których dzieci tego nie były z jakiegoś powodu w szkole, nie podlegają kwarantannie - informuje dyrektor | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Powiat lubelski Młodzież z klas VI i VIII ze Szkoły Podstawowej w Nasutowie została objęta kwarantanną. Dotyczy to też współdomowników uczniów. "Z powodu pojawienia się przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2" - wyjaśnia dyrektor szkoły.

Reklama

Zakażenie koronawirusem zdiagnozowano u osoby związanej ze Szkołą Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie w gm. Niemce. Część uczniów nie tylko przeszła na zdalne nauczanie, ale ponadto młodzież została objęta kwarantanną. Kwarantanna dotyczy też osób, które zamieszkują z uczniami.

 

"Z powodu pojawienia się przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w dniach 15-19.10.2020 r. uczniowie klas VI i VIII decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej będą poddani kwarantannie wraz ze swoimi domownikami. Kwarantannie poddano uczniów, którzy byli obecni w szkole w dniu 9.10.2020 r. Ci z Państwa, których dzieci tego nie były z jakiegoś powodu w szkole, nie podlegają kwarantannie. W związku z powyższym, proszę śledzić wszystkie informacje i komunikaty zamieszczane na stronie internetowej szkoły oraz na dzienniku elektronicznym Librus" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej SP w Nasutowie, podpisanym przez dyrektor Elżbietę Fim.

 

 

"Jednocześnie apeluję do Państwa o poważne potraktowanie zasad bezpieczeństwa oraz wytycznych dotyczących kwarantanny. Zaś wszystkich uczniów proszę o zachowanie dystansu w szkole i stosowanie zasad higieny i rozsądku w kontaktach" - dodaje dyrektor.

 

Pozostałe klasy mają zajęcia bez zmian, czyli zgodnie z tygodniowym planem lekcji.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE